Sıradaki içerik:

Tuğçe Sökesoğlu Kimdir?

Tuğçe Sökesoğlu Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve yemek yarışması olan Masterchef yarışmasında yer alan Tuğçe Sökesoğlu kimdir?

Son zamanların en popüler yemek yarışmalarından olan Masterchef’te yarışan Tuğçe Sökesoğlu nereli? İşte son zamanlarda oldukça konuşulan Tuğçe Sökesoğlu ve hayatı;

Tuğçe Sökesoğlu’nun Hayatı

Masterchef yarışmasında yıldızı sonradan parlayan ve son zamanların dikkat çeken yarışmacısı Tuğçe Sökeoğlu kaç yaşında? Sökesoğlu, 1990 yılında İstanbu’da dünyaya gelmiştir, 1.71 boyunda ve 55 kilodur. Aslen Rizeli olduğu söylenen Sökesoğlu’nun nereli olduğu bilgisi tam olarak bulunmamaktadır.

Tuğçe Sökesoğlu’nun Sevgilisi Kim?

Peki, Tuğçe Sökesoğlu’nun sevgilisi kim? Sökesoğlu ile birlikte olduğu tahmin edilen bazı isimler mevcutsa da oyuncunun mevcut olan bir ilişkisinin olup olmadığı bilinmemektedir. Asıl mesleği modellik ve oyunculuk olan Tuğçe Sökesoğlu aynı zamanda tiyatro eğitimi de almıştır. Oyuncu, Aşk Yalanı Sever ve Tatlı İntikam dizilerinde yan rollerde yer alarak oyunculuk yapmıştır ve bazı kliplerde de yer almıştır.

TV Kariyeri

Tuğçe Sökesoğlu, dizilerde yer aldığı rollerin dışında son zamanlarda katıldığı yarışmalarla dikkat çekmiştir. İlk olarak Gardırop Savaşçıları adlı yarışmaya katılarak tarzını yansıtmıştır. Yarışmada Gül Gölge Saygı, Ayşe Brav ve Raşit Bağzıbağlı gibi isimlerin jüri olduğu ve Aycan Demirci, Gizem Dinibütünoğlu ve Gizem Ay gibi isimlerle yarışmıştır. Ancak bu yarışmada başarısız olan Tuğçe Sökesoğlu, daha sonra yemekteyiz adlı programa katılıp o yarışmada da yaptığı yemeklerle kendini göstermeyi hedeflemiştir.

Gardırop Savaşçıları adlı programda kendini oyuncu olarak tanıtan Tuğçe Sökesoğlu, Yemekteyiz adlı yarışmada kendini idari yönetici olarak tanıtmıştır. Son olarak Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasında ilk günden beri ekranlarda yer almaktadır. MasterChef yarışmasında ilk zamanlarda çok ön planda olmayan yarışmacı, son zamanlarda dikkat çekmeyi başarmıştır. MasterChef yarışmasında da inişli çıkışlı bir yarışma sürdürmekte olan Sökesoğlu, hala MasterChef yarışmasıyla birlikte ekranlarda görülmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli