Sıradaki içerik:

Sina Koloğlu Kimdir?

Sina Koloğlu Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sina koloğlu

Milliyet gazetesinin yazarı ayrı zamanda televizyon eleştirmeni olan  Sina Koloğlu kimdir . 1957 yılında doğan usta sanatçı Bulutsuzluk Özlemi grubunun müzisyenlerinden ve kurucularından biridir. Yazarlar Arasında oldukça sevilen Koloğlu İstanbul’da doğmuştur. Klavye çalmaktadır. Gazi Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden mezun olmuştur. Babası ünlü futbolcu ve teknik direktör Doğan Koloğlu’dur. Babası da oldukça tanınan ve sevilen bir isimdir. Sina Koloğlu’nun babası Doğan Koloğlu 86 yaşında vefat etmiştir.

Yüksek enerjili, sevilen bir gazeteci ve profesyonel müzisyendir. Sina Koloğlu özel yaşamı ile gündeme gelmeyen bir isimdir. Bu sebeple Sina Koloğlu eşi ya da sevgilisi olarak gündeme gelen bir isim bilinmemektedir.

Sina Koloğlu Kimdir

Sina Koloğlu Kimdir?

2009 yılından bu yana ise Milliyet Gazetesinde televizyon eleştirmenliği yapmaktadır. Ayrıca Koloğlu 10 yıl Cumhuriyet Gazetesi için çalışmıştır. Uzun yıllar Cumhuriyet Gazetesi’nde muhabir olarak görev yapmıştır. Galatasaray Lisesi mezunu olan Koloğlu küçük yaştan itibaren müzik ve tiyatroyla da ilgilenmiştir. Bağımsız piyano konserleri verdiği bilinen müzisyenin tiyatro müzikleri yaptığı dönemde aldığı pek çok ödül bulunmaktadır. Müzik yaşamını gazetecilik ile birlikte yürütmektedir. Ayrıca Koloğlu’nun Bulutsuzluk Özlemi grubu ile yaptığı 7 albüm bulunmaktadır.

Sina Koloğlu Aslen Nerelidir?

Sina Koloğlu’nun aslen nereli olduğu da merak edilmektedir. Ünlü müzisyen İstanbul doğumlu olmasına rağmen köken olarak Trabzon Sürmeneli’dir.

Ayrıca Sina Koloğlu boyu ya da kilosu bilgileri tam olarak bilinmemekle birlikte orta boylu ve orta kilolu bir görüntüye sahip olduğu söylenebilir.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli