Sıradaki içerik:

Sena Çakır Kimdir? Sevgilisi Kim?

Sena Çakır Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sena Çakır Kimdir

Son dönemlerde kalk gidelim dizisi ile büyük bir şöhrete kavuşan Sena Çakır kimdir?Oynadığı kalk gidelim isimli dizide canlandırdığı Dudu karakteri ile büyük bir şöhrete kavuşan Sena Çakır’ın sevgilisi var mıdır? Yoksa evli midir?

Sena Çakır  Kimdir?

Sena Çakır 1994 yılında Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya gelmiştir. Sena Çakır boyu 1.70 cm kilosu ise 52 kilodur. 2016 yılında güzellik yarışmasına katılmış ancak finalist olamamıştır. Kariyerine oyuncu olarak devam eden güzel manken Celal Bayar üniversitesi cimnastik antrenörlüğü bölümünden mezun olmuştur.

Sena Çakır’ın Rol Aldığı Diziler

İlk oyunculuk deneyimine 2015 yılında Azim kahramanı Ayşe adlı dizide leyla rolü ile başlamıştır. Daha sonra deli gönül isimli dizide Aslı karekterine hayat vermiştir. Kalk gidelim dudu kimdir? Güzel oyuncu dizide Erkan Sever ve Ufuk Özkan gibi değerli oyuncular ile beraber rol almaktadır.

Sena Çakır’ın Oynadığı Sinema Filmleri

Sena Çakır’ı ilk keşfeden kişi Özcan Deniz olmuştur. Öteki taraf adlı sinema filminde başrolleri Özcan Deniz, Aslı Enver ve Meryem Uzerli ile paylaşmıştır. Son dönemdeki magazin haberlerine göre Sena Çakır sevgilisi yoktur.

Güzel oyuncu aşka kapalı değilim ama aşk içinde deli divane olmuyorum diye basına açıklama yapmıştır. Güzel oyuncu şu an aşk hayatında birinin olmadığını hedefinin kariyer ve spor olduğunu belirtmiştir. Güzel oyuncu bu sıralar mankenlik kariyerine ara verdiğini hedefinin oyunculuk yolunda ilerlemek olduğunu belirtmiştir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli