Özge Özder Kimdir? Kaç Yaşında?

Oynadığı birçok dizide göstermiş olduğu başarılı performans ile dikkatlerini üzerine çeken güzel oyuncu Özge Özder kimdir?

1 Nisan 1978 yılında dünyaya gelmiş olan güzel oyuncu, Ankara doğumludur. Annesinin mesleği ressam, babasının mesleği ise imar planlayıcısıdır. Öğrenime başladığı ilkokul Ankara’da bulunan Yükseliş Koleji’dir. Liseyi bitirdikten sonra Ankara Hacettepe Üniversitesi Konservatuar bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra İstanbul’a giden Özge Özder, burada BKM’ ye başvurur ve sahnede tiyatro oyunlarında rol alır.

2011- 2014 yılları arasında oynanan Umutsuz Ev Kadınları dizisiyle ön plana çıkan Özge Özder, evli midir yoksa bekar mı yada hayatında bulunan biri yer alıyor mu? Son zamanlarda oynadığı dizilerdeki başarısı ile magazin dünyasının en çok konuşulanları arasına giren Özge Özder’in hayatındaki tüm detaylar bu haberde. Özge Özder kaç yaşında sorusu hayranları tarafından merak ediliyor. Özge Özder şu an da 41 yaşındadır. Bununla beraber hayranları onun fizik ölçülerinin de ne kadar olduğunu öğrenmek istiyor. Özge Özder boyu 1.58 cm’dir.

Özge Özder Evli mi?

Özge Özder eşi Sinan Güleryüz ile mutlu bir evlilik yaşıyor. Eşi Sinan Güleryüz müzisyenlik yapıyor. Aralarındaki yaş farkı gündem konusu olsa da çift gayet mutlu bir hayat geçiriyor. Bilindiği üzere magazin gündemini uzunca meşgul eden aradaki 8 yaşlık fark, onların mutluluklarının önüne geçmiyor.

Özge Özder’in Yer Aldığı Dizi ve Roller

Özge Özder dizileri oldukça fazladır.2007 yılında Dudaktan Kalbe dizisinde yer alan güzel oyuncu, 2013 yılında düzenlenen 50. Altın Portakal Film Festivalinde programı sunanlar arasında yer almıştır. Son olarak 3 yıl oynanan Umutsuz ev kadınları filminde de rol almıştır. Diğer diziler arasında Dadı, İyi Aile Robotu, Çifte Bela, Uy Başuma Gelenler, Ömre Bedel ve İyi ki Varsın gibi dizilerdir.

Yeni Haber  Sena Çakır Kimdir? Sevgilisi Kim?

Özge Özder’in Ödülleri

19. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri, 14.Direklerarası tiyatro Ödülleri, Ekin Yazın Ödülleri, Afife Ödülleri, gibi ödül törenlerinde en iyi kadın oyuncu ödülünü sahibi olmuştur. Bununla beraber Afife Ödülleri ve Sadri Alışık ödül törenlerinde En iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünün sahibi olmuştur.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmit esc bayan

×

Bir Şeyler Ara