Sıradaki içerik:

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nur Fettahoğlu

Nur Fettahoğlu, Star TV ekranlarında Kardeş çocukları dizisinde rol alan Nur Fettahoğlu kimdir? Kaç yaşında ve aslen nerelidir? Evli midir veya sevgilisi bulunuyor mu?

Nur Fettahoğlu Kimdir

Ekranları büyüleyen rol aldığı dizilerin hakkını fazlasıyla veren Nur Fettahoğlu kimdir? Merak edilen hayatı ile Nur Fettahoğlu Karadenizli beş çocuklu bir ailenin dördüncü çocuğudur. Nur Fettahoğlu aslen Rizelidir. 12 Kasım 1980 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Annesi Fatma babası Sinan Fettahoğlu’dur.

Sky Türk’te haber spikerliği yapmakta olan Selvinaz Fettahoğlu’nun ablasıdır. Almanya’da fazla durmayıp geri dönen ailesiyle İstanbul’a yerleşmiştir. İlkokulu ve ortaokulu ve Beşiktaş Lisesi’ni bitirip Moda tasarımı eğitimi aldı ve Haliç Üniversitesi’nden mezun olmuştur. İlerleyen zamanlarda çeşitli bankalarda çalışmaya başlamıştır. Kameralarla borsa spikerliği yapmaya başladığı dönemlerde tanışmıştır.

Nur Fettahoğlu oyunculuğa atıldığı ilk dizi Benden Baba Olmaz dizisidir. İlerleyen zamanlarda Kurtlar Vadisi Filistin filminde başrol oynayarak oyunculuğunu başarılı bir şekilde yürütmeye devam etmiştir. Hayat yolunda dizisinde ise Doç. Dr. Şafak Günay’ı canlandırırken Engin Öztürk, Sinem Öztürk, Seda Güven ile rol almıştır. Filinta dizisinde ise Süreyya’yı canlandırmıştır. Çok kısa zamanda oyunculuğu ile herkesi büyüleyip çok fazla izleyici kitlesine sahip olmuştur. En iyi oyuncular arasında yer almaktadır.

Nur Fettahoğlu Kaç Yaşında?

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen Nur Fettahoğlu kaç yaşında sorusu çok sorulmaktadır. 12 Kasım 1980 doğumlu olan Nur Fettahoğlu 39 yaşında, 1.69 cm boyunda, 54 kilo ve akrep burcudur.

Nur Fettahoğlu Eşi

Nur Fettahoğlu iki kere evlilik yapmıştır. Nur Fettahoğlu’nun eşi borsacı Murat Aysan’dır. 2 ağustos 2008 senesinde Murat Aysan ile evlenmiştir. Evlendikten sonra Nur Aysan ismini almıştır. Eşi de borsacılık yapmaktadır. 2011 yılında ise sessiz sedasız boşanmışlardır. 2013 yılında tekrar evlenmeye karar veren Nur Fettahoğlu levent Veziroğlu ile dünya evine girmiştir. Elisa Güzin Veziroğlu adına kızı dünyaya gelmiştir. Bu evlilikleri de uzun sürmemiş 2015 yılında boşanma ile sonuçlanmıştır.

Nur Fettahoğlu’nun Rol Aldığı Dizi ve Filmler

İlk olarak Benden Baba Olmaz dizisinde yer alan Nur Fettahoğlu ilerleyen zamanlarda Gönül Salıncağı, Aşk-ı Memnu, Kurtlar Vadisi Filistin, Gişe Memuru, Muhteşem Yüzyıl, Hayat Yolunda, Filinta, Fi, Sana Kalbimi Verdim, Bozkır, Deliler dizi ve filmlerinde oynamıştır. Star TV deki Kardeş Çocukları dizisinde Umay karakteriyle rol almaya devam etmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli