Sıradaki içerik:

Necmi Yapıcı Kimdir?

Necmi Yapıcı Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Necmi Yapıcı biyografisi

Kocaman Ailem dizisinde Naci karakterini canlandıran Necmi Yapıcı kaç yaşında merak edilmektedir. Ünlü oyuncu 18 Mart 1972 yılında doğmuştur. Şu anda 47 yaşındadır. Necmi Yapıcı nereli sorusunun cevabı İzmir’de doğmuştur. Babasının adı Nezir annesinin adı ise Hacer’dir. Necmi Yapıcı boyu 1.72 cm dir.

Necmi Yapıcı Kimdir

Ünlü oyuncu ilk orta ve lise öğrenimimi İzmir’de okumuştur. Ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünü bitirmiştir. Ünlü oyuncu öğrencilik zamanlarında yaz tatillerinde İzmir Seferihisar’da bulunan Teos Club adlı tatil köyünde animatörlük yapmıştır. 1995 yılı mezuniyetinden sonra da İskenderun ve Antakya’da kısa dönem askerlik yapmıştır. Askerlik sonrasında 1996 yılında okul arkadaşı Melek Şahin ile evlenmiş ve birlikte İstanbul’a taşınmışlardır.

Necmi Yapıcı Eşi Kim?

Necmi Yapıcı eşi olan 1996 yılında okul arkadaşı Melek Şahin ile evlenmiştir ve Emre adlı bir oğlu vardır. 2001 yılında boşanmışlardır. Ünlü oyuncu ikinci kez evlendi fakat Necmi Yapıcı eşi yoktur, boşanmıştır.

Necmi Yapıcı’nın Rol Aldığı Film ve Diziler

Necmi Yapıcı ilk dizisi olan Ayrılsak da Beraberiz dizisinde 1998 ve 2003 yılları arasında rol almıştır. 1999 yılında Kahpe Bizans adlı filmde yer almıştır. 2000 yılında Kahkaha Show, Hırsızın Oğlu ve Dikkat Bebek Var dizilerinde, 2002 yılında ise Reyting Hamdi ve En Son Babalar Duyar dizilerinde oynamıştır.

2004’de Avrupa Yakası ve Dayı, 2005’de ise Sonradan Görme, Sen misin Değil misin?, Keloğlan Karaprens’e Karşı, Şans Kapıyı Kırınca filmlerinde oynamıştır. 2007 ve 2008’de ise Gemilerde Talim Var, Fesupanallah, Maskeli Beşler: Kıbrıs, Beyaz Melek, Kilit, Osmanlı Cumhuriyeti, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz, Yalancı Romantik, Anında Görüntü Show, Adanalı ve Prenses Perfinya gibi birçok filmde yer almıştır. Ünlü oyuncu şu ana kadar sayısız dizi ve filmde yer almıştır. Şu anda ise Kocaman Ailem dizisinde Naci karakterine hayat vermektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli