Sıradaki içerik:

Murat Sakaoğlu kimdir? Yaşı kaç ve nereli?

murat-sakaoğlu-kimdir
avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Eski Vine fenomeni Murat Sakaoğlu kimdir? Başarılı oyuncu YouTube başlamasıyla gündeme bomba gibi oturdu. Peki Murat Sakaoğlu kaç yaşındadır ve nerelidir? Hayranları tarafından özel hayatı büyük merak konusu olan Murat Sakaoğlu’nun sevgilisi var mı? İşte Instagram ve YouTube’nin yeni yüzünün biyografisi

1998 senesinde dünyaya gelen Murat Sakaoğlu aslen nereli olduğu bilinmemesine karşın doğma büyüme İstanbulludur. İlker Aksum özel oyunculuk dersi olan Murat 1.77 boyunda ve 63 kiloda olmasına karşın yakışıklılığı ile de geniş genç kız hayran kitlesine sahiptir. Murat sakaoğlu’nun doğum tarihi 02.12.1998 dir.

Sevgilisi olup olmadığı büyük merak konusu olan Murat Sakaoğlu özel hayatını saklı tutmaktadır. Fakat sosyal medya paylaşımlarına göre Sakaoğlu’nun sevgilisi yoktur.

Bir dönem 6 saniyelik videoların yer aldığı popüler uygulama Vine’da ünlenen ardından Instagram hesabı üzerinden çeşitli videolar paylaşan Murat şimdilerde YouTube’de “Kırmızı Koltuk” programında yayınladığı videolarla 300 binden fazla aboneye sahiptir. Murat yaklaşık 2 ayıdır kanalına video yüklememektedir.

Bunun dışında oyunculukta yapan Murat Sakaoğlu Panda, Yedigün, Dominos, KFC gibi reklam filmlerinde ve Otel Divane, Azim Kahramanı Ayşe dizilerinde oynamıştır.

Enes Batur ile Sosyal Medya Üzerinden Atıştı

Enes Batur, ilk YouTube videosunda kendisine gönderme yapan Murat Sakoğlu’na şu şekilde cevap verdi; “Yardım istiyor, hikayende paylaşıp yardım ediyorsun sonra YouTube videosunda sana sallıyor. Nasıl bir karakter anlamıyorum” dedi.

Bunun üzerine Murat Sakaoğlu; “Ben Enes’ten beni hikayesinde paylaşmasını falan istemedim yalan komple onlar” şeklinde cevap verdi.

Murat Sakaoğlu Fotoğrafları

 

 

[minima-video platform=”yt” code=”QE1_L8qzpzw”]

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Esra Yukus3 sene önce
 • Ben Murat’ı ve esprilerini çok beğeniyorum. Onu çekemeyenler var.Onlari bosversin. Çok da önemli değil onlar.