Sıradaki içerik:

Melis Tüzüngüç Kimdir? Sevgilisi Kim?

Melis Tüzüngüç Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son zamanların Kanatsız Kuşlar isimli dizisiyle yıldızı gitgide parlayan Melis Tüzüngüç nereli işte oyunculuk kariyerine küçük yaşlarda adım atan yetenekli ve güzel oyuncu ile ilgili merak edilenler. Melis Tüzüngüç, 4 Ekim 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Küçükken oyunculuk ve şarkıcılık alanında duyduğu istek neticesinde İstanbul’da oyunculuk eğitimi aldıktan sonra ilk olarak Yıldız Masalı dizisiyle tanınmıştır. Baba Candır dizisinde Cem Davran’la başrol oyunculuğunu paylaşarak ülke genelinde sevilmeyi ve tanınmayı başarmıştır.

Melis Tüzüngüç Hakkında Merak Edilenler

Oyunculuk yeteneği ve güzelliğinin yanı sıra yer aldığı projelerin ses getirmesi yönüyle tanınan Melisa Tüzüngüç kaç yaşında? Başarılı ve güzel oyuncu Melis Tüzüngüç sevgilisi kim işte Melis Tüzüngüç hakkında merak duyulan soruların cevapları. Melis Tüzüngüç, 24 yaşındadır. Yaşına göre başarılı projelerde yer alan ve kendini sevdiren oyuncu henüz 15 yaşındayken ilk oyunculuk hünerini sergilemiştir. Yine kendisi gibi oyunculuk bölümü mezunu Ali Biçim ile uzun süredir ilişkisi devam eden Melis Tüzüngüç, göz önünde olmayan sade bir ilişki yaşamaktadır.

Melis Tüzüngüç’ün Yer Aldığı Diziler

Ulaş İnaç ve Atıf İnaç’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Yıldız Masalı gençlik dizisi ile 2011 yılında kariyer basamaklarına ilk adımını atan Melis Tüzüngüç, 2012 yılında Gani Müjde’nin kaleminden çıkan Harem dizisinde Balkız karakteri ile hafızalara kazındı. Hemen sonraki sene çok sevilen Babam Sınıfta Kaldı dizisinde sevecenliği ve oyunculuk hüneri ile dikkatleri çekti. 2014 senesinde Reyhan karakterini canlandırdığı Şimdi Onlar Düşünsün dizisinden sonra izleyicileri kendisine bağlayan Baba Candır dizisindeki küçük yaşlarda ailesini kaybeden ve mücadele gösteren Ceylan karakteri ile Türkiye çapında ünlendi. Şimdilerde ise Atv’nin yoğun ilgi gösterilen Kanatsız Kuşlar dizisindeki kardeşleri için tüm hayallerinden vazgeçen abla rolüyle ekranların karşısında.

Melis Tüzüngüç’ün Rol Aldığı Tiyatrolar

Oyunculuk geçmişine bakıldığında genel olarak yer aldığı projeler dizi filmleri olan Melis Tüzüngüç, 2015 senesinde Sıcak Çikolata adlı tiyatro oyununda bir eskort karakterinde rol alarak kariyer hayatında dizi filmlerinden başka bir tiyatro oyununda izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli