Sıradaki içerik:

Itır Esen Kimdir? Sevgilisi Kim?

Itır Esen Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Itır Esen Kimdir

Son dönemlerde magazin gündeminde oldukça yer alan Itır Esen kimdir. Itır Esen sevgilisi var mı veya evli mi? İşte son dönemlerde oldukça popüler olan Itır Esen’in biyografisi ve hayatı.

Itır Esen Biyografisi

Itır Esen kaç yaşında sorusunun cevabı 17 Şubat 1999 tarihinde doğan Itır Esen 20 yaşındadır. Itır Esen nereli sorusunun cevabı ise Balıkesirlidir. Ancak İstanbul da doğmuştur. Itır Esen boyu 1.78 cm, kilosu ise 54’dür. Burcu ise kovadır. Saç rengi ve göz rengi kahverengidir. Itır Esen’in sevgilisi yeni aldığımız bilgilere göre Acun Ilıcalı’dır. Seslendirme sanatçısı olan Hayri Esen’in torunu ve Yeşilçam oyuncularından olan Itır Esen ile aynı ismi taşımakta olan yeğenidir. Tek çocuk olan Itır Esen İstanbul Üniversitesinde Hasan Ali Yücel Fakültesinde İngilizce Öğretmenliği bölümü 1. sınıf öğrencisidir. Aynı zamanda ünlü isimlerin tasarımlarında modellik yapmıştır.

Itır Esen’in Görev Aldığı Defileler Nelerdir?

Itır Esen bugüne kadar Özgür Mansur, Meltem Özbek, Zeynep Tosun ve Zeynep Erdoğan gibi birçok modacının defilesinde görev almıştır.

Itır Esen’in Tacı Neden Geri Alındı?

2017 de MissTurkey World güzeli olarak seçilmiş olan Itır Esen, sosyal medya hesabından 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili olarak yaptığı bir paylaşım sebebi ile mahkemelik oldu. Aynı zamanda MissTurkey 2017 organizasyon yetkilileri Itır Esen’in tacını geri aldı. Yanlış anlaşıldığını ifade eden Esen, mahkeme karşısında kendini gözyaşları ile savundu. Itır Esen mahkemeden beraat etti. Fakat tacı geri verilmedi.

Itır Esen’in İlgi Alanları Nelerdir?

Itır Esen’in ilgi alanları moda ve spordur. Itır Esen müzik dinlemeyi ve resim yapmayı sever. Ezber yeteneği de oldukça kuvvetlidir. 100’den fazla rap şarkıyı ezbere bilmektedir. Spor dallarından da pilatese oldukça ilgisi vardır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli