Sıradaki içerik:

İlyas Yalçıntaş Kimdir?

İlyas Yalçıntaş Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Müzik piyasasını alt üst eden isimlerden bir tanesi olarak X Factor Türkiye yarışması ile adını duyuran İlyas Yalçıntaş kimdir sorusunu merak edenler için işte İlyas Yalçıntaş hakkında merak edilenler;7 Mart 1989 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan şarkıcı X Factor isimli bir yarışmada kendi bestelemiş olduğu “İncir”parçasını söyledikten sonra Türkiye’nin gündemine oturmuştur. İlyas Yalçıntaş nereli gibi soruları merak edenler için aslen Erzincanlı dır.

İlyas Yalçıntaş Hakkında

Türkiye’nin kendisini ilk olarak X Factor Star Işığı adlı bir programda “İncir”şarkısını seslendirmesi ile tanıtan İlyas Yalçıntaş şu sıralar müzik piyasasının aranan isimlerinden bir tanesidir. Kısa süre içerisinde Enbe Orkestrası gibi bilindik isimler ile çalışmaya başlayan ve kariyerini sağlam temeller üzerine atmayı başarmış olan bu şarkıcı için merak edilen pek çok soru vardır. İlyas Yalçıntaş boyu ve fiziği ile dikkat çeken bir şarkıcı olarak 1.80 cm boyundadır.

İlyas Yalçıntaş Şarkıları

İlk şarkısını X Factor Star Işığı programındaki “İncir” ile çıkaran vemüzik listelerini alt üst eden İlyas Yalçıntaş hakkında bilinmeyen pek çoknokta vardır. 2016 yılında çıkardığı albüm ile beraber Lavinia, İçimdeki Duman,Sadece Senin Olmak İçin, Olmazsa Olmazımsın, Nefes, Gül Bence, Dönebilsen, Kalbindeyim, Aşk Adam Seçiyor gibi şarkılara imza atan şarkıcı albümünün yanı sıra pek çok single çalışmasına da imza atmıştır.

İlyas Yalçıntaş Son Şarkısı

 

[minima-video platform=”yt” code=”SXsuUIBzs2U”]

 

İlyaş Yalçıntaş Özel Hayatı

Özel hayatı ile çok fazla gündeme gelmeyen ve kendisine şarkıları haricinde magazin gündeminde çok fazla yer edinmeyen biri olarak İlyas Yalçıntaş sevgilisi hakkında yorum yapmaktan da kaçınan isimlerdendi. Feride Hilal Akın ile yaptıkları düet sonrasında aşk yaşamaya başlayan ikilinin şuan beraber olup olmadıkları ise bilinmiyor. Yaptığı düetlerile de adından söz ettiren bir şarkıcı olarak genç yaşına rağmen müzik piyasasında yer alan İlyas Yalçıntaş, en son Şehrin Yolu adlı single parçasını piyasaya çıkardı. Youtube müzik dinleme ve izleme platformunda kısa süre içerisinde binlerce tık alan şarkı trendtopic listesine girmeyi de başardı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli