Sıradaki içerik:

Feride Çetin Kimdir?

Feride Çetin Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Feride Çetin Kimdir

Son günlerde ATV’de yayınlanmakta olan Hercai dizisinde rol alan Feride Çetin kimdir, Feride çetin kaç yaşında gibi sorular izleyenlerin aklında büyük yer edinmeye başladı.İşte bütün ayrıntılarıyla Feride Çetin’i sizlere tanıtıyoruz.

Feride Çetin Kimdir

Hercai dizisinden aşina olduğumuz Feride Çetin 5 Kasım 1980 yılında İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Ailesi esasında Bulgaristan göçmeni olan güzel oyuncu 2011 yılında İstanbul Üniversite’sinin Radyo Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisansını ise Marmara Üniversitesi üzerinden tamamlayan ünlü oyuncu, şu an aynı üniversitede lisansüstü eğitim almakta ve doktorasını tamamlamaktadır.

Feride Çetin Hakkında Kısa Bilgiler

39 yaşındaki güzel şu an adından sık bir şekilde söz ettiren Hercai dizisinde oynuyor. Feride Çetin eşi kimdir gibi sorular oldukça çok sorulsa da ünlü oyuncu evli değil.Özel hayatını ise abartısız ve gizli yaşamaya özen gösteren güzel oyuncunun ise sevgilisi olup olmadığını şimdilik bilinmiyor. Feride Çetin boyu kaç gibi soruları merak edenler için ise güzel oyuncunun boyu 1.67 santim.

Feride Çetin’in Şu Ana Kadar Yaptığı İşler ve Kazandığı Ödüller

Okul eğitimini tamamladıktan sonra başarılı bir tiyatro eğitimiyle devam eden hayatında oynadığı ilk işi İki Genç Kız filmi olmuştur. Bu filme dikkat eden ve başarı sağlayan yetenekli oyuncunun İki Genç Kız filminden sonra ise önü açılmış. Bu filmde oynadıktan sonra ise kendisini üç tane ödüle layık görülmüştür. Bu büyük başarısının ardından ise Rüya Gibi dizisinde rol almış ünlü oyuncu. Rüya Gibi dizisinden sonra ise hepimizin zihinlerinde büyük yer kaplayan Hatırla Sevgili dizisinde rol almış ve kendisini izleyenlere sevdirmeyi başarmış.Daha sonra ise dizi ve film kariyerine Gomeda, Ulak, Güzel Günler Göreceğiz Taş Mektup, Lal filmleriyle ve Son Ağa, Yalancısın Sen, Aşk ve Ceza, Anneler ve Kızları gibi dizilerle devam etmiştir. Bu dizi ve filmlerden sonra kısa bir ara veren oyuncu yurt dışına çıkmış ancak Hercai dizisiyle ekranlara geri dönmüştür.

Hercai Dizisinde Rolü

Feride Çetin, ATV’de yayınlanmakta olan ve son dönemlerde büyük yankı uyandıran Hercai dizisinde Zehra Şadoğlu karakterini canlandırıyor. Her zaman ki gibi rolünün hakkını veren ünlü ve güzel oyuncu sevenlerinin kalbinde taht kurmaya devam ediyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli