Sıradaki içerik:

Eylül Öztürk kimdir? Nerelidir yaşı kaçtır?

Eylül Öztürk kimdir? Nerelidir yaşı kaçtır?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

eylül-öztürk-kimdir

Avamel Sen Kim Köpek şarkısı ile sosyal medyayı sallayan Eylül Öztürk kimdir? Sempatik kişiliği ve samimiyetli ile bir anda binlerce kişi tarafından takip edilen Eylül Öztürk aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte sosyal medyanın yeni fenomeni Eylül Öztürk’ün biyografisi ve hakkında tüm merak edililenleri

4 Haziran 1986 senesinde dünyaya gelen Eylül Öztürk‘ün memleketi Balıkesirdir. Annesi öğretmen olan Eylül Öztürk çocuk yaşlarda Belçika’ya tanışmış ve eğitimini burada sürdürmüştür. Burada çok iyi derecede Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrenen Öztürk bununla birlikte tiyatro oyunculuğu eğitimide almıştır.

Üniversite eğitimini İstanbul Üniversites Edebiyat Fakültesi Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlamış bunun yanı sıra şarkıcılık yeteneğini de geliştirmiştir. Üniversite yıllarında bir dönem sunuculukta yapmıştır.

Samimi ve içten kişiliği ile dikkat çeken Eylül Öztürk sosyal medyada ile tanışmasıyla birlikte attığı kısa videolar sayesinde binlerce kişi tarafından takip edilmeye başlanmıştır.

2015 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Murat Başoğlu’nun sunduğu “Benzemez Kimse Sana” şarkı yarışmasına katılmış ve başarılı olmuştur.

Eylül Öztürk’ün Yer Aldığı Film Projeleri

2015 senesinde Yusuf Yusuf filminde Neriman karakterini oynamıştır
2014 senesinde Tut Sözünü filminde oynamıştır
2014 senesinde Azem: Cin Karası filminde oynamıştır

Eylül Öztürk son olarak çıkarmış olduğu “Sen Kim Köpek” şarkısıyla adeta sosyal medyayı salladı ve kısa sürede binlerce kişi tarafından dinlendi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli