Sıradaki içerik:

Cihangir Ceyhan Kimdir? Kaç Yaşında?

Cihangir Ceyhan Kimdir? Kaç Yaşında?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir Adana dizisi SıfırBir ile ekranlarda önemli bir yer kazanan Cihangir Ceyhan kimdir ve nasıl tanınmıştır. Cihangir Ceyhan Sevgilisi hakkında  ve son dönemlerde çıkan Çukur dizisine dahil olduğu ve başka yapımlarda bulunacağı dedikoduları hakkında bu yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Cihangir Ceyhan Kimdir

Son yıllarda internet üzerinde başlayan bir macera ile birlikte çok daha popüler bir yere kavuşmuş olan Adanalı gençleri anlatan Sıfır Bir dizisinde popüler bir hale gelen Cihangir Ceyhan, dizide görüldüğü üzere Cihangir Ceyhan nereli konusu hakkında da Adanalı olarak ön plana çıkıyor.

Cihangir Ceyhan, Adana’da doğup büyümüş olmasına rağmen aslen anne tarafından Diyarbakır baba tarafından Elazığlı olmak üzere Cihangir Ceyhan yaşı konusunda 1989 yılında doğmuş olan oyuncu, 29 yaşında olmakla birlikte terazi burcu erkeği olarak biliniyor.

Cihangir Ceyhan Nereli

Cihangir Ceyhan Aslen Adana’lıdır. Daha önceki dönemlerde Açıköğretim Üniversitesi İşletme bölümünde eğitimlerini sürdüren ve iki buçuk sene boyunca İstanbul’da kamera önü oyunculuk eğitimi almış olan Ceylan, daha sonra Adana’ya dönmesiyle kariyerini Adana’da sürdürmüştür.

Cihangir Ceyhan Annesi

Başaralı oyuncu Cihangir Ceyhan’ın Annesi Aslen Diyabakırlıdır. Annesi Hakkında çok fazla bilgiye ulaşılamamıştır.

Cihangir Ceyhan Boyu

Özellikle genç kızlar tarafından ilgi çekici bir karaktere sahip olduğu için heyecan ile takip edilen Cihangir Ceylan, SıfırBir dizisinde oynamış olduğu Cio rolü ile ilgi çekici bir yer oluşturuyor. Genç oyuncu dizi sırasındaki replikleri ve hareketleri ile büyük bir beğeni kazanırken, Cihangir Ceyhan boyu konusunda 1.77 cm boy ile ortalama boyun üstünde olduğu görülüyor.

Cihangir Ceyhan Sevgilisi Kim

Sıfır Bir Dizisi ile tanınan Yakışıklı oyuncu Cihangir Ceyhan Sevgilisi hakkında bir bilgiye ulaşılamamıştır. Çukur Dizisinde Azer karakterini canlandıracak olan oyuncu Hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Cihangir Ceyhan Oynadığı diziler

2015 yılında Yusuf isimli sinema filminde Serdar karakteriyle ve daha öncesinde kısa film ve müzik video klipleri ile kariyerini sürdürmüş olan Ceylan, günümüzde birçok popüler dizide oynayabilecek bir konumda yer alıyor. Özellikle son dönemlerde Cihangir Ceyhan‘ın Çukur dizisinde  Başrollerini Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi oyuncuların bulunduğu dizide Azer karakteri’ne can verecektir.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli