Sıradaki içerik:

Ceren Yılmaz

Ceren Yılmaz

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ceren Yılmaz

Ceren Yılmaz 1990 yılında Samsun ilinde doğmuştur. Ceren Yılmaz 2020 yılı itibariyle 30 yaşına girmiştir. 1990 yılının Haziran ayında dünyaya gözlerini açmıştır. İlk olarak televizyon karşısına 2013 senesinde Yağmurdan Kaçarken dizisinde rol alarak çıkmıştır.

Ceren Yılmaz Kimdir?

İkizler burcuna sahip Ceren Yılmaz’ın kilosu 52 kilogramdır. Ayrıca Yılmaz’ın boyu 173 cm’dir. Özellikle mavi gözlerinden dikkat çekmektedir.

Ceren Yılmaz kimdir Yağmurdan Kaçarken TV dizisinden sonra TRT 1 kanalında yayınlanan Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi dizisi ile ekranlara gelmiştir. Ceren Yılmaz bu dizide Hatice rolünü oynamıştır. Bu dizinin ardından 2017 yılında Deli Gönül adlı dizide oynamıştır. Fox TV kanalında yayın alan Deli Gönül dizisinde Ceren Yılmaz Şule rolünü oynamıştır.

Ceren Yılmaz ayrıca birçok dizi hayatı olduğu gibi sinema hayatı da olmuştur. Üç Harfliler sinema filminde oyunculuk yapmıştır. Genç ve güzel oyuncu olan Ceren Yılmaz dizi ve sinema filmlerin haricinde Kanal D kanalında yayın yapan Alabora isimli yarışmada da bulunmuştur.

Ayrıca 2012 yılında yapılan MissTürkey 2012 yarışmasına katılarak finale kadar gelmiştir. 2020 Yılında Zümrüdü Anka dizisinde zümrüt karakterine can vermektedir.

[minima-related r=”1″ id=”2235″ target=”0″]

Ceren Yılmaz Boyu

Güzel ve yetenekli oyuncu Ceren Yılmaz boyu 173 cm olup kilosu ise 52 kg’dır. Ceren Yılmaz güzelliğiyle, fiziğiyle, düzgün vücuduyla herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ceren Yılmaz 1990 doğumlu olup bugün itibariyle 30 yaşındadır. Genç ve yetenekli oyuncu Ceren Yılmaz bir çok dizide rol alarak izleyiciye kendini kanıtlanmıştır. İzleyiciye yeteneğini kanıtlayan Ceren Yılmaz herkes tarafından takip edilmekte ve beğenilmektedir.

Ceren Yılmaz Nereli?

Ceren Yılmaz 1990 yılının Haziran ayında dünyaya gözlerini Samsun ilinde açmıştır. Ceren Yılmaz nereli Samsun’da doğmuş olup memleketi Samsun’dur. Ceren Yılmaz toplam üç kardeştir. İki ablası bulunmaktadır. Ablalarının biri mühendis olup diğer ablası memurdur.

Ceren Yılmaz en küçükleridir. Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesinde okumuştur. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Tasarımı Bölümünden başarıyla mezun olmuştur.

Ceren Yılmaz Sevgilisi Kim?

Ceren Yılmaz güzelliği, yaşı ve fiziği ile herkes tarafından beğenilmektedir. Ceren Yılmaz sevgilisi kim olup olmadığı bilinmemektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • erdal erman amasya6 ay önce
 • merhaba seni gördüğümden bu zamana dek delicesine o kadar,herşeyden çok ama çok seviyorumki,yüce mevlam övmüşte yaratmış