Sıradaki içerik:

Can Yüce kimdir? Sevgilisi var mı? Yaşı kaç?

Can Yüce kimdir? Sevgilisi var mı? Yaşı kaç?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

can-yüce-kimdir

Aklım Gider Aklına gider şarkısıyla çok kısa sürede müthiş bir dinlenme rakamı yakalayan Can Yüce kimdir? Başarılı ve yakışıklı şarkıcı Can Yüce kaç yaşındadır ve nerelidir? Umut Kumaş ile birlikte söylediği “Sanki Rüya” şarkısıyla popüler olan ve çıkış yakalayan Can Yüce’nin çok merak edilen biyografisi

1996 senesinde dünyaya gözlerini açan Can Yüce aslen Iğdırlı olup yaşantısını İstanbul Maltepe’de devam ettirmektedir. Vine videoları ile ünlenen Can Yüce yakışıklılığı ve sesiyle herkesi kendine hayran bırakmıştır.

Günden güne kendini geliştiren Can Yüce 17 May 2017 tarihinde Umut Kumaş ile birlikte çıkardığı “Sanki Rüya” şarkısıyla YouTube üzerinde 13 milyondan fazla kişi tarafından dinlendi. Bu şarkıyla kendini kanıtlamayı başaran Can 2 Şub 2018 tarihinde kendi başına çıkardığı söz ve müziği kendisine ait olan “Aklım Gider Aklına” şarkısıyla popülerliği yakaladığı.

Başarılı sanatçı şarkı sözü yazarlığının yanı sıra senaryo yazarı olarak da çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

İşte Çok Konuşulan Son Şarkısı

[minima-video platform=”yt” code=”H-GcBqW_Jt0″]

Can Yüce’nin Sevgilisi Var Mı?

Hayranları tarafından hakkında merak edilen en önemli konu ise Can Yüce’nin sevgilisi olup olmadığıdır. Özel hayatını çok göz önünde yaşamayan Can Yüce‘nin sevgilisi yoktur.

Geçtiğimiz günlerde çıkan Can Yüce intihar mı etti haberleri sosyal medyada büyük yankı uyandırsa da konunun asılsız olduğu ortaya çıktı ve sanatçı sosyal medya hesabından “Yaşarken öldüm dedikleri şey bumuydu laan?” şeklinde açıklama yaptı.

Can Yüce’nin Özel Fotoğrafları

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • kadir temür1 sene önce
 • can bey gerçekten mütevazi,doğal haliyle bir durumu var ,bayburta geldiğinde tanıştık,baharat çı
  kadir abisi olarak,hatta emes hastalarına yardımcı olma adına,ayrıca
  müjde:inanç ziyaretinde:hz.ali.oğlu türbesi balca bayburt-türkey.