burak-king-kimdirkim

Burak King kimdir? Gerçek ismi ve yaşı kaç?

Yanıyoruz ve Koştum Hekime şarkılarıyla büyük çıkış yakalayan Burak King kimdir? Özellikle Youtube üzerinden milyonca kişi tarafından dinlenen ve gerçek ismi Burak Canatan olan Burak King aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte başarılı şarkıcının hayatı ve çok merak edilen biyografisi

17 Mayıs 1992 tarihinde doğan Burak Canatan namıdiğer Burak King Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Aslen Kırıkkaleli olan Burak Canatan Türkiye’ye kesin dönüş yaptıktan sonra küçük yaştan beri ilgilendiği Rap şarkıcılığını geliştirmiştir.

Abdurrahim Akça ile birlikte Eypio olarak seslendirdiği Günah Benim isimli parça ile bir anda gündeme oturan Burak King, 3 adım Müzik şirketi ile çalışmaya başlamıştır. Burak King 2016 senesinde düzenlenen Avrupa futbol Şampiyonasında Milli takıma destek olmak için, şarkıcı Eypio ile birlikte Günah Benim parçasından uyarlanan Ay Bizim Yıldız Bizim adlı parçayı çıkarmış ve büyük beğeni toplamıştır.

2017 yılında çıkardığı Koştum Hekimle şarkısıyla adeta patlama yapmış ve Youtube üzerinde 100 milyon kişi tarafından dinlenmiştir. Hatta bu şarkıyla 44. Altın Kelebek ödülleri ‘Yılın Şarkısı’ adayı olmuştur.

İşte Burak King’in Çıkardığı Tüm Şarkılar

2015 yılında Günah Benim
2016 yılında Ay Bizim Yıldız Bizim
2017 yılında Koştum Hekime
2017 yılında Yanıyoruz

Burak King’in Son Çıkardığı Şarkı


Yorumlar (1 Yorum)
theSkosar
theSkosar Cevapla
- 14:54

kırıkkaleli değil NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ LIIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×

Bir Şeyler Ara