Sıradaki içerik:

Beren Gökyıldız Kimdir? Kaç Yaşında?

Beren Gökyıldız Kimdir? Kaç Yaşında?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son yıllarda televizyonlarda göz dolduran yeteneği ile ilgi çeken küçük oyuncuların başında gelmekte olan Beren Gökyıldız kimdir? Küçük yaşta oynadığı diziler ile büyük bir kazanca sahip olan ve ailesi için bir gurur kaynağı oluşturan Beren Gökyıldız ile ilgili yaş, boy ve ailesi hakkındaki tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Beren Gökyıldız Biyografisi

İlk olarak 2014-2015 sezonunda yayınlanmış olan Kocamın Ailesi dizisinde Pelin karakteri ile karşımıza çıkmış olan Beren Gökyıldız, 2009 doğumlu çocuk oyuncular arasında bulunurken günümüze kadar birçok film ve dizide sergilediği oyunculuğu ile ilgi çekiyor. Birçok kişi tarafından merak edilen konuların başında Beren Gökyıldız nereli sorusu bulunurken, İstanbul doğumlu olan Beren Gökyıldız kaç yaşında olduğuna dair soruda net bir şekilde 9 olarak cevaplanabilir. Özellikle 2016 yılından itibaren Güldür Güldür Show’un çocuk versiyonu olarak yayınlanan Güldüy Güldüy Show programında sergilediği yeteneği ile birlikte Türkiye’nin daha fazla tanıma imkanına sahip olduğu Beren Gökyıldız, Anne dizisinde Vahide Perçin ve Cansu Dere ile birlikte rol alarak Türkiye’de önemli bir noktaya ulaşmıştır. Özellikle bu dönemde almış olduğu Altın Kelebek En İyi Çocuk Oyuncu rolüyle bu başarısını kanıtlamıştır.

Beren Gökyıldız Ailesi Kimdir?

Yaşı, memleketi ve eğitim durumu gibi birçok merak edilen konu arasında Beren Gökyıldız annesi de bulunmaktadır. Küçük oyuncunun gerçek annesi 1984 doğumlu Mine Gökyıldız olurken, sosyal medyada popüler bir kullanıcı olarak biliniyor. Uzun yıllar boyunca televizyon ve sinema ekranlarında göreceğimizi umduğumuz Gökyıldız, 2018 yılında Bizim Hikaye dizisinde yer alırken, yeni sezonda TV8 kanalında yayınlanmakta olan Kızım dizisinde Buğra Gülsoy ile birlikte başrol oyuncuları arasında yer almaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli