Sıradaki içerik:

Ben Fero Kimdir? Gerçek İsmi Ve Biyografisi

Ben Fero Kimdir? Gerçek İsmi Ve Biyografisi

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bne fero Kimdir

Ben Fero Rap müzik dünyasının son dönemlerde en popüler ve en beğenilen isimleri arasında yer almaktadır. Son dönemlerde en çok merak edilen Ben fero kimdir sorusudur. Ben fero’nun gerçek adı ve biyografisi makalemizde yer verdik.

Ben Fero Kimdir?

Oldukça popüler olan bu sanatçı rap müzik alanında bir numara olmuştur. En çok merak edilen sorular arasında  Ben fero gerçek adı nedir?  1991 yılında dünyaya gelen Ben Fero adlı rap sanatçısının asıl ismi, Ferhat Yılmaz’dır. Ben Fero Almanya Bonn doğumludur. Bu sanatçının anne tarafının Sivas, baba tarafının ise, Trabzonlu olduğu söylenmektedir.

Ben Fero Nerede Yaşamaktadır?

Ben Fero yaşantısının büyük bir bölümünü İzmir de geçirmektedir. Rap müziğe çok tutkun olan sanatçı rap müzik dinliye dinliye kendisi de rap müzik yapmaya başlamıştır, çok da başarılı olmuştur. Ayrıca basketbol oynamayı çok seviyor, NBA hayranı bir rap sanatçısıdır.

Ben Fero’nun Gerçek Adı Nedir?

Rap severler tarafından oldukça sevilen Ben Fero gerçek adı, Ferhat Yılmaz’dır. “Mahallemiz Esmer”şarkısıyla tanınmış olup  ve bu şarkıyla şöhret basamaklarına ulaşmış rap sanatçısıdır. Bu rap şarkılarından sonra, “Kimlerdensin” isimli parça ile de oldukça popüler olmuştur. Single çalışması ve orman kanunları adlı albüm ile müzik piyasasında şöhreti yakalamıştır. Birçok dinleyici kitlesine sahip olmuştur. Müzik dışında ise Ben Fero, basketbol ile yakından ilgilenmektedir. Ayrıca fitness ile ilgilenen sanatçı 1.77 cm boyunda, kilosu ise 68 kilodur.

Ben Fero Kariyeri İçin Nasıl Bir Karar Aldı?

Türkiye’de son dönemlerde oldukça popüler olan Ben Fero, Rap ve Hip, Hop tarzı parçalarıyla oldukça fazla kitleye ulaşmıştır. Rap şarkıları ile öne çıkan Ben Fero ülkemizde oldukça fazla sayıda dinleyiciye ulaşmıştır. Bütün söylemiş olduğu rap şarkıları çok dinlenir olmuştur. Yaptığı rap parçalarıyla oldukça beğeni alan Ben Fero kariyerine rap Müziği ile devam etme kararı aldı. Fitness yaparak sürekli vücudunu geliştirmektedir, Ben Fero nereli, sorusunda ise bu sanatçının Almanya doğumlu olduğu söylenmektedir. Oldukça fit bir vücuda sahip rap sanatçısıdır.

Ben Fero’nun Son Şarkısı

[minima-video platform=”yt” code=”K24zayBew-8″]

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli