Sıradaki içerik:

Bade İşçil kimdir? Kaç kilo ve gerçek yaşı?

Bade İşçil kimdir? Kaç kilo ve gerçek yaşı?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

bade-işçil-kimdir

Star TV Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Pelin karakterini oynayan güzel oyuncu Bade İşçil kimdir? Oyunculuk performansı ile dikkat çeken Bade İşçil’in gerçek yaşı kaçtır ve kaç kilodur. İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile tekrar ekranlara dönen Bade İşçil’in aslen nereli olduğu ve biyografisi

8 Ağustos 1983 tarihinde dünyaya gözlerini açan Bade İşçil doğma büyüme İstanbulludur. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden tamamladıktan sonra oyunculuğa merak sarmıştır.

Bade İşçil Oyunculuk kariyeri

Oyunculuk serüveni ilk olarak 2007 senesinde Cine5 ekranlarında yayınlanan  Metropol Cafe adlı komedi dizisinde oynadığı Şebnem karakteri ile başladı. Ardından sırasıyla;

2009 ile 2011 yılları arasında Ezel dizisinde Şebnem Sertuna karakterini canlandırdı
2011 ile 2013 yılları arasında Kuzey Güney dizisinde Banu Sinaner karakterini canlandırdı

Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan ve ana karakterinde Oya Toksöz (Gökçe Bahadır), Merve Aksak (Aslıhan Gürbüz),  Arzu Kara (Tülin Özen)’in yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Pelin’i canlandırmaktadır.

Bade İşçil oyunculuk kariyeri boyunca  Ayaklı Gazete TV Yıldızları ve Galatasaray Üniversitesi’nden  En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almayı hak kazanmıştır.

Bade İşçil Kaç Kilo Evli Mi Sevgilisi Var Mı?

Ekranların sevinen ve aranan yüzü Bade İşçil 1.73 boyunda ve 54 kilodadır. Güzel oyuncu evli değildir ve sevgilisi yoktur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli