Sıradaki içerik:

Ayşegül Günay Kimdir?

Ayşegül Günay Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ayşegül Günay

Önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlayacak Diriliş Osman isimli dizide yer olacak olan Ayşegül Günay kimdir. Ayşegül Günay ekranlarda sıkça izlemeye alıştığımız bir dizi oyuncusudur. Oyuncu 1969 yılında Eskişehir ilinde doğmuştur.

Ayşegül Günay Nereli?

Yer Gök Aşk isimli dizide canlandırdığı Sultan karakteri ile hafızalara kazınan Ayşegül Günay nereli hayranları tarafından merak ediliyor. Sevilen oyuncu Ayşegül GünayEskişehirli’dir. Devlet konservatuarından mezun olan oyuncularımız arasında yer alan Ayşegül Günay ilk dizi deneyimini 2006 yılında yayınlanan Kaybolan Yıllar isimli diziyle yaşamıştır.

Oyuncu daha sonra sırasıyla Eşref Saati, Derman, Küçük Kadınlar, Lale Devri, Aile Saadeti ve Asla Vazgeçmem isimli dizilerde yer almıştır. Ancak oyuncu adını Foxtv ekranlarında yayınlanan Yer Gök Aşk isimli diziyle tanıtmıştır. Dizide oyuncuya Murat Ünalmış, Işıl Yücesoy ve Birce Akalay gibi ünlü isimler eşlik etmiştir.

 

Ayrıca oyuncu tiyatro mezunu olan oyuncu mezuniyeti sonrasında tiyatrolarda yer almış olsa da son yıllarda tiyatro oyunlarında yer almamaktadır. Bunun dışında oyuncu çeşitli sinema filmlerinde yer almıştır. Bu filmler arasında Sümela’nın Şifresi Temel ve Moskova’nın Şifresi Temel isimli filmler yer almaktadır. Oyuncuya bu filmlerde Alper Kul, Tarık Ünlüoğlu, Aslıhan Güner ve Ruhi Sarı gibi oyuncular eşlik etmiştir.

Ayşegül Günay Kimdir?

Ekranların sevilen yüzü olan Ayşegül Günay 2006 yılından beri birçok dizide yer almıştır. Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Verda isimli yayın hayatı kısa süren dizide yer alan sevilen oyuncu önümüzdeki günlerde yeni dizisiyle ekranlarda olacak. Oyuncu önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlayacak olan Diriliş Osman isimli dizide Zühre karakterine hayat verecek. Sevilen oyuncuya dizide Burak Özçivit, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel ve Nurettin Sönmez gibi isimler eşlik edecek.

Ayşegül Günay Eşi

Dizilerde canlandırdığı karakterlerle dikkatleri üzerine çeken Ayşegül Günay’ın evli ve iki çocuk annesi olduğu bilinmektedir. Ancak Ayşegül Günay eşi hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli