Asllıhan Şahin

Aslıhan Kapanşahin Kimdir?

Aslıhan Kapanşahin Kimdir?
Gerçek AdıAslıhan Kapanşahin
Doğum Tarihi02/12/2000
Medeni HaliBekar
MeslekOyuncu
BurçYay
Boyu1.55 cm
Kilosu47 kg

Aslıhan Kapanşahin,  Star TV’de yayınlanmış olan “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde bir ailenin asi kızı Nilay karakteriyle izleyici ile buluşan ve yıldızı parlayan genç bir oyuncudur. Bu yazımızda Aslıhan Kapanşahin’in biyografisi ve Kısaca hayatını paylaştık.

Aslıhan Kapanşahin Kimdir?

Küçük yaşına rağmen genç oyuncunun bu diziden önce de birçok dizide de yer aldığını görüyoruz. Bu diziler arasında; Not Defteri(ilk dizi deneyimi), Paramparça, Arka Sokaklar, Ölümsüz Kahramanlar, Beni Unutma, Akasya Durağı gibi yapımlar vardır. Ayrıca Aslıhan Kapanşahin Güneşi Gördüm(ilk oyunculuk deneyimi- 2009), Aşk Ağlatır, Karışık Kaset gibi başarılı sinema filmlerinde de rol almıştır. Oynadığı dizi ve filmlerde son zamanlarda aranan oyuncular arasında yer almaktadır.

Aslıhan Kapanşahin kimdir

Aslıhan Kapanşahin Nereli

Aslen Karabüklü olan Aslıhan Kapanşahin 02.11.2000 yılında İstanbul’da doğmuştur, Akrep burcuna sahiptir. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde lise eğitimini tamamlayan şuanda da Akademi Neo bünyesinde eğitim alan Aslıhan Kapanşahin’in, ailesi ise Tekirdağ Çerkezköy’de yaşamaktadır. Bundan başka ailesi hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır.

Aslıhan Kapanşahin Boyu

Genç oyuncunun boyu 1.63 metredir. Genç oyuncunun kilosu ise 49 kilogramdır.

Aslıhan Kapanşahin Sevgilisi

Sosyal medya hesaplarında eğitim hayatını ve özel hayatını paylaşan Aslıhan Kapanşahin’in medyaya yansıyan ve bilinen bir sevgilisi yoktur.

Aslıhan Kapanşahin’in Hakkında Bilinmeyenler

Sosyal medya hesabında birçok paylaşım yapan Aslıhan Kapanşahin sevenlerine hakkında farklı tüyolar vermektedir. Bu tüyolardan ilki Aslıhan Kapanşahin’in hesabındaki isminin Aslıhan Naile Kapanşahin olmasıdır. Ayrıca Aslıhan Kapanşahin koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Bunun yanı sıra Aslıhan Kapanşahin’in fotoğraf çekmeyi ve bisiklet sürmeyi sevmektedir. Boş kaldığı zamanlarda bu hobilerini yaparak mutlu olmaktadır.

Genç yetenekli oyuncuya yapılan bir röportajda, oyuncu olmasaydınız hangi mesleği yapmak isterdiniz diye sorulduğunda Aslıhan Kapanşahin psikolog olmak istediğini dile getiriyor. Oynadığı her bir karakterde farklı bir kişiliğe bürünen Aslıhan Kapanşahin özel hayatında genel olarak mantık insanından öte duygusal bir kişiliğe sahiptir.

 


Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×

Bir Şeyler Ara