Sıradaki içerik:

Ahmet Batman aslında kimdir? Biyografisi

Ahmet Batman aslında kimdir? Biyografisi

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ahmet-batman-kimdir

Beni İçten Sev kitabının yazarı olan Ahmet Batman gerçekte kimdir? Asıl kimliği büyük merak konusu olan ve okuyucuları tarafından ısrarla araştırılan Ahmet Batman aslen nerelidir? İşte Bana İkimizi Anlat,  Soğuk Kahve ve Sabah Uykum gibi çok satan kitapların yazarı olan Ahmet Batman hakkındaki tüm bilgiler

Yazdığı kitaplarla gönüllerde taht kuran başarılı yazar Ahmet Batman tam bir gizemlik abidesidir. İlk olarak 2013 senesinde Destek Yayınları tarafından çıkardığı Soğuk Kahve ile Sabah Uykum kitaplarıyla yazarlık kariyerine başlayan Ahmet Batman kendi deyimiyle numune bir adam.

Yazdığı bu iki kitap ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ahmet Batman ironik ve mizahi olduğu kadar keskin bir dile sahip olan bir yazardır. 2014 senesinde çıkardığı Bana İkimizi Anlat kitabıyla yine çok satanlar listesine giren başarılı yazarın tüm kitaplarını sizler için sıraladık;

Ahmet Batman’ın Bugüne Kadar Çıkardığı Tüm Kitaplar

2013 senesinde Soğuk Kahve kitabını Destek Yayınları ile çıkardı
2014 senesinde Sabah Uykum kitabını Destek Yayınları ile çıkardı
2014 senesinde Bana İkimizi Anlat kitabını Destek Yayınları ile çıkardı
2015 senesinde Korkma Kalbim kitabını Destek Yayınları ile çıkardı
2016 senesinde Gökyüzüne Not kitabını Destek Yayınları ile çıkardı

Son olarak 2018 senesinde yine Destek Yayınları ile Beni İçinden Sev kitabını çıkaran Ahmet çok satanlar listesinin zirvesinde yer almaktadır. Bu kitabın konusu, başkaları sadece başkaları olarak kalsın, sen bir hayal kur kendine ve içinde sadece bize yer olsun şeklinde özetlemiştir.

Aslın kimliğini hiç bir türlü açıklamayan Ahmet Batman’ın aslen nereli, kaç yaşında olduğu hakkında hiç bir bilgiye ulaşamadık. Ahmet Batman hakkında yeni bilgiler edindikçe sayfamızı güncellemeye devam edeceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli