Sıradaki içerik:

Selin Şekerci Kimdir?

Selin Şekerci Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz sene Kaçak Gelinler dizisinde oynayan ve dizideki rolü sayesinde iyice ünlenen Selin Şekerci kimdir? İşte geçen yıldan beri mesleği ve güzelliğiyle izleyicileri meraka sürükleyen Selin Şekerci hakkında detaylı bilgiler; Selin Şekerci, 1 Haziran 1988 senesinde İzmir’de doğmuştur. Liseye kadar olan tüm eğitimlerini İzmir’deki okullarda alan Selin Şekerci yine oyunculuk eğitimini de İzmir Devlet Tiyatrosu’nda almıştır. Sonrasında ise oyunculuk hayallerinin peşinden koşmak için İstanbul’a doğru yola çıkan Selin Şekerci, İstanbul’a yerleşmeye ve oyuncu olup hayallerini gerçekleştirmeye karar vermiştir. 18 yaşında sektöre atılmış ve sektördeki ilk işi reklam oyunculuğu ile başlamıştır.

Selin Şekerci Sevgilisi 

Oynadığı karakterin ilgi çekici özellikleri sayesinde izleyiciler tarafından sevilen Selin Şekerci kaç yaşında? Güzelliği ve popülerliği ile dikkat çeken Selin Şekerci sevgilisi kim? İşte Selin Şekerci hakkında merak edilen soruların yanıtları; Selin Şekerci, 30 yaşındadır. Yaşını hiç göstermeyen ünlü oyuncular arasında başta gelmektedir. 4 yıldır beraber olduğu eski sevgilisinden ayrıldıktan sonra Kadın dizisinde başrol almakta olan Caner Cindoruk ile yeni bir ilişkiye yelken açmıştır.

Selin Şekerci’nin Oynadığı  Diziler

2006 senesinde Sağır Oda, 2007 senesinde Kavak Yelleri, 2009 senesinden 2010 senesine kadar Melekler Korusun, 2011 senesinde Leyla İle Mecnun, 2011’de İzmir Çetesi, 2012 senesinden 2014 senesine kadar Benim İçin Üzülme, 2014 senesinde Kaçak Gelinler dizilerinde rol almıştır. Son olarak 2016 senesinde ATV’de yayınlanmaya başlayan Rengarenk adlı dizide rol almaya başlamıştır.

Selin Şekerci’nin Rol Aldığı Filmler

Kariyerinin başından beri sadece iki filmde rol alan Selin Şekerci, bu iki filmde de 2011 yılında rol almıştır. Ay Büyürken Uyuyamam ve Canım Abim adlı filmlerde kendini gösteren Selin Şekerci 2011 yılından beri bir filmde oynamamıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli