Sıradaki içerik:

Melisa Şenolsun Kimdir, Sevgilisi Kim?

Melisa Şenolsun Kimdir, Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Melisa Senolsun

Televizyon dünyasına son zamanlardaki başarılı performansı ile damga vuran Melisa Şenolsun kimdir Star TV’de yayınlanan Nefes Nefese adlı dizide Rüya karakterine can vermektedir. Melisa Şenolsun Sevgilisi kimdir ve biyografisi makalemizde yer verdik.

Melisa Şenolsun Kimdir?

Başarılı oyuncu 24 Eylül 1996 yılında İzmir’de doğdu. Melisa Şenolsun ilkokul ve lise yıllarında tiyatro eğitimi aldı.Üniversiteyi ise İstanbul’da okuyan başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Melisa Şenolsun’un oyuncu olmaya karar vermesinde kardeşi çok etkili olmuştur. Kardeşinin tiyatroda oyunculuk yapmasından etkilenen Melisa Şenolsun oyuncu olmaya karar verdi. Başarılı oyuncu oyunculuk derslerinin yanı sıra uzun yıllar bale ve jimnastik eğitimi de aldı.

Melisa Şenolsun Kimdir Röportajı ve Sesli Anlatımı 

[minima-video platform=”yt” code=”whnpwiy0O2g”]

Melisa Şenolsun Dizileri

Melisa Şenolsun dizileri Arasında En çok konuşulan dizi Bu günlerde reyting rekorları kıran dizisinde Rüya karakteri ile insanların karşısına çıkan Melisa Şenolsun ilk olarak 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Hande karakterine can verdi. Daha sonra 2015 yılında Kiralık Aşk ve Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinde rol aldı. Başarılı oyuncu 2017 yılında ise Babam adlı sinema filminde oynadı.

Melisa Şenolsun Sevgilisi

Melisa Şenolsun 23 yaşında 1.71 cm boyunda ve 56 kilodur. Sarı saçlı ve yeşil gözlü olan Melisa Şenolsun oyunculuğunun yanı sıra jimnastikte yapıyor.  23 yaşındaki Melisa Şenolsun Sevgilisi uzun bir süredir Mehmet Ozan Dolunay dır. Henüz evli olmayan başarılı oyuncu İstanbul’da annesi, babası ve 20 yaşındaki erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Melisa Şenolsun’un erkek kardeşi de kendisi gibi oyunculuk yapıyor.

Melisa Şenolsun Filmleri

Oynadığı pek çok dizide başarılı performansı ile kendini seyircilere sevdiren Melisa Şenolsun şu sıralar Nefes Nefese adlı dizide canlandırdığı Rüya karakteri ile büyük alkış topladı. Başarılı oyuncu daha önce de Tatlı Küçük Yalancılar, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Kiralık Aşk gibi filmlerde görev almıştı.

Melisa Şenolsun Fotoğrafları

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli