Sıradaki içerik:

Güven Yüreyi kimdir? Nereli yaşı kaçtır?

Güven Yüreyi kimdir? Nereli yaşı kaçtır?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

güven-yüreyi-kimdirkim

Sen Maşallah ve Kabuk şarkısı seslendiren yakışıklı şarkıcı Güven Yüreyi kimdir? Sesiyle ve samimi tavırlarıyla herkesi kendine hayran bırakan ve O Ses Türkiye yarışması ile şöhreti yakalayan Güven Yüreyi kaç yaşındadır aslen nerelidir? İşte Yüreyi’nin biyografisi boyu posu…

Şarkıcı Güven Yüreyi 1994 yılında dünyaya gözlerini açıştır. Net doğum günü bilinmeyen başarılı şarkıcı aslen Aydınlıdır. Siyah gözlü ve siyah saçlı olan Güven Yüreyi yakışıklılığı ile dikkat çeken ünlüler arasındadır.

1,85 boyunda ve 85 kilo ağırlığında olan Yüreyi ses sanatçılığı mesleğini en iyi şekilde sürdürmektedir.

Güven Yüreyi’nin Sevgilisi Var mı?

Güven Yüreyi’nin hakkında en çok merak edilen konulardan birisi ise sevgilisi olup olmadığıdır. Özel hayatını gizli tutan Yüreyi’nin şuan için sevgilisi bulunmamaktadır yani bekar ünlüler kervanında yer almaktadır.

Güven Yüreyi’nin En Son Çıkan Şarkısı

[minima-video platform=”yt” code=”Ab3IpFpeLTE”]

Nasıl Ünlendi?

İlk olarak TV 8 ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyelerinden Ebru Gündeş’i seçerek başlamıştır. Seslendirdiği şarkılarla çok kısa sürede programda ilgi odağı oldu. Düellolar bölümde Abdullah Civiz karşısında elendi fakat yarışma formatı gereği Murat Boz kendi takımına kattı.

Ardından bir üst turda Gökhan Özoğuz’un takımında bulunan Ersin Yılmaz ile eşleşti ve yüzde 31 oy olarak yarışmaya veda etti.

Son olarak başarılı şarkıcı Derya Uluğ ile birlikte DMC etiketiyle Sen Maşallah şarkısını çıkardı. Klibini Kıbrıs’ta çekti ve çok kısa sürede milyonlarca kişi tarafından dinlenmeye başararak Güven Yüreyi şöhret basamaklarını birer birer değil beşer beşer çıkmaya başladı.

Güven Yüreyi’nin Fotoğrafları

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli