Sıradaki içerik:

Deniz Cengiz kimdir? Yaşı kaç sevgilisi kim?

Deniz Cengiz kimdir? Yaşı kaç sevgilisi kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

deniz-cengiz-kimdir

Deniz Cengiz, Star TV’nin Jet Sosyete dizisinde İlayda karakterini oynamıştır.  Bu diziyle gündeme gelen ve oynadığı karakterle son günlerde adından sıkça söz ettiren Deniz Cengiz kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? İşte Listelist yazarlarından olan ve Vine ile YouTube attığı videolarla ünlenen oyuncunun biyografisi

Deniz Cengiz ilk olarak YouTube’de Klavuzu Karga ile tanındıktan kanalına kendi ismini vererek yola devam etmiştir. Komik ve samimi kısa videolarla sosyal medya ilgi gören oyuncu bununla birlikte en çok ziyaret edine liste sitesi Listelist’de yazarlık yapmıştır.

Güzel oyuncu Deniz Cengiz’in kaç yaşında olduğu aslen nereli ve sevgilisi kim soruları hakkında çok merak edilse de şuan için bu bilgiler ulaşamamaktayız.

Sosyal medyayı aktif kullanan Deniz oyunculuk kariyerine 2018 yılında yayın hayatına Star TV ekranlarında başlayan ve Gülse Birsel’in yönetmenliğini yaptığı oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu gibi usta ve önemli isimlerin yer aldığı Jet Sosyete dizisinde İlayda Çıkrıkçıoğlu rolünü canlandırarak başlamıştır.

23 Mart 2018 tarihinde Beyaz Show katılan Deniz Cengiz samimiyeti ile izleyenlerden ve hayranlarından tam not almıştır.

Peki İlayda Çıkrıkçıoğlu kimdir?

Çok zengin bir aileye sahip olan İlayda Çıkrıkçıoğlu cemiyet hayatının ünlü isimlerindendir. İçten içe kibirli ve herkese tepeden bakan sosyetik bir prenses bununla birlikte yavaş konuşmasıyla bilinir. Kendini ne kadar akıllı sansa da herkes tarafından kandırılan isim olmuştur. Dizide Cengiz Özpamuk’un oğlu Ozan Özpamuk ile sözlüdür. Kişiliği ve karakterini hayatına tam anlamıyla yansıtmaktadır

Deniz Cengiz’in Hiç Görmediğiniz Fotoğrafları

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli