Sıradaki içerik:

Can Kızıltuğ Kimdir?

Can Kızıltuğ Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Can Kızıltug

Can Kızıltuğ, Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’taki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Can Kızıltuğ kimdir? Yay burcu olan genç oyuncu Can Kızıltuğ 25 yaşındadır ve İzmir de dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu üniversiteye kadar eğitimini İzmir’ de tamamlamıştır. Sonrasında İstanbul’a taşınan Can Kızıltuğ Beykent Üniversite Oyunculuk bölümünde eğitim almıştır.

Can Kızıltuğ Kaç Yaşında

25 yaşında olan genç oyuncu Can Kızıltuğ yaş günü 10 Aralık’tır. Can Kızıltuğ oyunculuktan önce müzik hayatına giriş yapmıştır. 2016 yılında Gzone’un Rainbow Anthems isimli projesinde yer alan Atiye ile Mazallah şarkısında düet yapmıştır.

Genç sanatçı şarkıdaki performansıyla dikkatleri çekmiştir. Sanatçı daha sonra 2017 Nisan ayında söz ve müziği sanatçı Murat Güneş’e ait Ateş Ediyor isimli bir single çıkarmış ve şarkısına klip çekmiştir. Şarkı müzik severler tarafından oldukça fazla ilgi görmüştür.

 

Can Kızıltuğ Boyu

Ateş Ediyor şarkısıyla müzik listelerinde uzun süre yer alan Can Kızıltuğ boyu 1.80 cm’dir. İlk çıkış yaptığı zamanlar sarı saçlarıyla dikkatleri çeken Can Kızıltuğ ünlü sanatçı Justin Bieber’e benzetilmiştir.

Can Kızıltuğ Sevgilisi

2017 yılında İşte Benim Stilim yarışmasına konuk sanatçı olarak katılan Can Kızıltuğ sevgilisi programın yarışmacılarından olan Bahar Candan olarak anılmıştır ancak taraflar açıklama yapmamıştır. Can Kızıltuğ’un oyunculuğa atılışı ise Çukur dizisi ile olmuştur.

Ünlü dizide Doğukan isimli karaktere hayat vermiştir. Oyuncu 2019 yılında yayına başlayan Kuzey Yıldızı İlk Aşk isimli dizide şoför Osman isimli karaktere hayat vermeye başlamıştır.

Oyuncu hala aynı dizideki başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Oyuncu dizide de çeşitli şarkıları seslendirmektedir. Oyuncuya dizide Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın ve Merve Şen gibi isimler eşlik etmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli