Burak Dakak Kimdir?

Başarılı oyuncu Burak dakak yer aldığı projeler ile dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştır. Peki, Burak dakak kimdir ve Kaç yaşındadır? Tecbüreli oyuncunun hakkında tüm merak edilenler.

Yakışıklı oyuncu 8 Haziran 1998 yılında Ankara’ da gözlerini dünyaya açmıştır. Şuan da 20 yaşında olan oyuncunun sevgilisi yoktur. 59 kilo olan oyuncu 1.67 santim boyundadır. Saç rengi ve göz rengi kahverengidir. Oyuncu olarak ” Burak Dakak kimdir? ” oldukça uzundur.

Burak Dakak’ın Oyunculuk Kariyeri Nedir?

Yakışıklı oyuncu 8 yaşında 2006 yılı yapımı Doğruluk ekseni adlı proje ile setlere giriş yapmıştır. 2009 yılında Ezel dizisinde çocuk oyuncu olarak rol almıştır. Bu dizi ile adını az da olsa duyurmuş olan oyuncu daha sonra Geniş aile ve Benim adım Gültepe dizilerinde oyunculuğunu ustaca sergilemiştir. 2015 yılında Muhteşem yüzyıl Kösem dizisinde Şehzade Mehmet rolünü canlandırmıştır. 2016 yapımı olan Umuda kelepçe vurulmaz dizisinde Onur karakteri ile başrol oyunculuğunu paylaşmış ve adını duyurmuştur. Diriliş Ertuğrul dizisinde 2. Keykubat rolünde bulunmuştur. 2018 yılında yayınlanmaya başlayan Gülperi dizisinde Gülperi’nin oğlu Hasan karakteri ile halen rol almaktadır.

Gülperi Dizisinde Hasan Karakteri Kimdir?

Oyuncu olan Burak Dadak canlandırdığı Hasan karakteri dedesi Yakup ağanın ve Gülperi’nin oğlu şımarık asi bir o kadar nefret dolu olan genci canlandırır. Dedesinin dolduruşları ile babasının ölümünden annesi Gülperi’ yi sorumlu tutar.

Burak Dakak Oynadığı Diziler

– 2006 yılında Doğruluk Ekseni 8 çocuk oyuncu olarak)

– 2009 yılında Ezel ( çocuk oyuncu olarak)

-2009 yılında Geniş Aile ( çocuk oyuncu olarak)

– 2014 yılında Benim Adım Gültepe ( Fevzi olarak)

-2015 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem ( Şehzade Mehmet olarak)

-2016 yılında Umuda Kelepçe Vurulmaz ( Onur olarak)

– 2017 yılında Diriliş Ertuğrul ( 2, Keykubat olarak)

– 2018 yılında Gülperi ( Hasan olarak)

Burak Dakak Resimleri

05

Yorumlar (1 Yorum)
saliha akgecik
saliha akgecik Cevapla
- 22:16

Burak dakak cok iyi bir oyuncu gulperi dizisini takip ediyorum cok guzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Merhaba Okimdirkim.com' un Tasarımı Değişecektir Yeni Yüzüyle ÇOK YAKINDA
+