Sıradaki içerik:

Ali Burak Ceylan kimdir? Nereli ve yaşı kaç?

Ali Burak Ceylan kimdir? Nereli ve yaşı kaç?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ali-burak-ceylan-kimdir

Yakışıklı oyuncu Ali Burak Ceylan kimdir? Show TV ekranlarında yayınlanan Kalp Atışı dizisinde rol alan ve oyunculuğu ile ön plana çıkan Ali Burak Ceylan aslen nerelidir? Özellikle genç kızların ilgisini çeken bir oyuncu olan Ali Burak Ceylan kaç yaşındadır? İşte karizmatik oyuncu Ali Burak Ceylan’ın sevgilisi…

Ekranların yeni jönlerinden olan yakışıklı oyuncu Ali Burak Ceylan 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlkokul ve lise yıllarına dair pek bilgiye sahip olmadığımız oyuncunun üniversiteyi Kocaeli Üniversitesi Atçılık ve Antrenörlüğü bölümünde okuduğunu söyleyebiliriz.

Genç oyuncu küçükken profesyonel olarak güreş sporuyla ilgilenmiştir ve Demirspor takımında uzun süre yer almış fakat geçirdiği bir rahatsızlık sonucu bu sporu bırakmak zorunda kalmıştır. Başarılı oyuncu daha sonra binicilik alanına yönelmiş ve yükseköğrenimini de bununla ilgili bir bölümde okumuştur. Eğitimini aldıktan sonra ise bu konudaki ilgisini ve bilgisini daha çok atların rehabilitasyonuna yöneltmiş ve onların bedensel, zihinsel ve engelli kişilere terapi hizmeti vermiştir.

Ali Burak Ceylan’ın Oyunculuk Kariyeri

Daha sonra oyunculuk adına eğitim almaya karar veren yakışıklı ve genç oyuncu bu konudaki eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde almıştır. İlk oyunculuk tecrübesini 14 Ekim 2015 tarihinde Star Tv’de yayın hayatına başlayan Kara  Sevda isimli dizideki Tufan karakteriyle yaşamıştır. Bu dizide Burak Özçivit,Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu ve Hazal Filiz Küçükköse gibi isimlerle birlikte çalışma fırsatı bulmuştur. Burada oynadığı Tufan karakteriyle milyonlar tarafından sevilmiş hatta dizi final yaptıktan sonra bile adından sıkça söz ettirmiştir.

21 Haziran 2017 tarihinde Kara Sevda dizisinin final yapmasının ardından çok geçmeden bir yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan Kalp Atışı isimli dizide başrollerden biri olan Doktor Oğuz Dağçakrak rolüyle yeniden ekranlarımıza konuk olmaya başlamıştır. Başrollerinde Gökhan Alkan, Öykü Karayel, Merve Çağıran gibi isimlerin yer aldığı bu dizide  göstermiş olduğu başarılı oyunculukla milyonların gönlüne taht kurmaya devam etmektedir.

Ali Burak Ceylan’ın Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklılığı ve karizmatik duruşu ile kısa zamanda genç kızların gönüllerini fetheden Kalp Atışı dizisi oyuncusu Ali Burak Ceylan sevgilisi yoktur. Uzun süredir kalbi boş olan Ali Burak Ceylan, tüm mesaisini oyunculuğa vermektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli